INTERMEN-szkolenia webinarowe

Szanowni Państwo

Przedstawiamy cztery szkolenia webinarowe, które w ostatnich miesiącach spotkały się z największym zainteresowaniem ze strony lokalnych Izb Pielęgniarek i Położnych:

1. Dostęp naczyniowy w żywieniu pozajelitowym:
- właściwe postępowanie z żywieniowym dostępem naczyniowym,
- zasady pielęgnacji miejsca wyprowadzenia wkłucia i zmiany opatrunków,
- typy możliwych powikłań, zapobieganie, wczesna identyfikacja, leczenie.

Dostęp naczyniowy w żywieniu pozajelitowym

2. Właściwa organizacja gospodarki i logistyki lekowej oddziału, poradni, gabinetu:
- organizacja apteczki oddziałowej: przepisy regulujące, zarządzane zapasami, rola systemów ewidencji elektronicznej,
- podawanie leków: bezpieczna realizacja zleceń, dzielenie i podawanie leków przez dostępy sztuczne, wpływ niedożywienia klinicznego na farmakoterapię, leki własne pacjentów,
- działania kontrolne: realizacja decyzji GIF, sprawozdawczość zewnętrzna i wewnętrzna, zgłaszanie działań niepożądanych i podejrzenia utraty jakości produktów.

Właściwa organizacja gospodarki i logistyki
              lekowej oddziału, poradni, gabinetu

3. Postępowanie w pielęgnacji i leczeniu trudnych ran:
- rany nowotworowe,
- rany w przebiegu zespołu stopy cukrzycowej.

Postępowanie w pielęgnacji i leczeniu trudnych
              ran

4. Środki ochrony indywidualnej i wyroby medyczne w dobie pandemii COVID-19:
- właściwe zabezpieczenie przed COVID-19,
- wskazania i wymagane normy dla środków ochrony indywidualnej i wyrobów medycznych,
- informacje przydatne w postępowaniach przetargowo-zakupowych.

Środki ochrony indywidualnej i wyroby medyczne w
              dobie pandemii COVID-19

Nasza oferta szkoleniowa opiera się na modelu kompleksowej realizacji wydarzenia, którego organizatorem pozostaje Izba Pielęgniarek i Położnych, a uczestnikami jej członkowie.

W ramach usługi zapewniamy:
- przygotowanie i przeprowadzenie szkolenia przez prelegenta, będącego praktykiem specjalizującym się w danej dziedzinie,
- udostępnienie platformy szkoleniowej wraz z profesjonalną obsługą techniczną, opracowanie plakatu promującego,
- organizację zgłoszeń i rejestrację uczestników (nawet do 500 osób),
- szeroką sprawozdawczość w zakresie uczestników i statystyk wydarzenia (przykładowe opracowanie w załączeniu),
- opcjonalnie, oferujemy również pośrednictwo w poszukiwaniach wsparcia finansowego wydarzenia, poprzez pozyskanie partnerów zewnętrznych (np. firmy producenckie).

Całkowity koszt usługi dla Izby wynosi 2300 zł, dla wydarzenia do 500 uczestników. W przypadku pozyskania wsparcia podmiotu partnerskiego, kwota ulega obniżeniu.

W załączeniu przesyłam:
- plakaty promujące poszczególne szkolenia webinarowe,
- ofertę z przykładowymi szkoleniami,
- wybrane rekomendacje.

Lech Wróblewski