OIPiP w Chełmie

22-100 Chełm, ul.Obłońska 20

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki

Kampania Rodzice Kangury

Email Drukuj PDF

Szanowni Państwo,

Z wielką przyjemnością informuję, iż Polskie Centrum Edukacji zostało partnerem ogólnopolskiej kampanii Rodzice Kangury, w ramach której ruszyła akcja Szpital Przyjazny Kangurom.

 

Celem kampanii i akcji jest szerzenie świadomości i znaczenia  kangurowania oraz propagowanie podmiotów wykonujących działalność leczniczą, które dbają o umożliwienie rodzicom kontaktu „skóra do skóry”.

Serdecznie zachęcam do zapoznania się z informacjami na temat kampanii i akcji na stronie internetowej: https://www.rodzicekangury.pl/

Jeśli Państwa szpital chciałby otrzymać prestiżowy certyfikat Szpitala Przyjaznego Kangurom, zachęcam do zapoznania się z informacjami na stronie internetowej kampanii w zakładce: "Szpital Przyjazny Kangurom" oraz z materiałem na temat kampanii i akcji, który przesyłam w załączeniu. W załączniku znajdują się również dane kontaktowe do koordynatora kampanii i akcji.

Podczas tegorocznego XVIII Ogólnopolskiego Zjazdu Szkół Rodzenia odbędzie się również wykład eksperta kampanii Rodzice Kangury:  dr n. o zdr. Moniki Jodłowskiej, położnej, certyfikowanego doradcy laktacyjnego.

 

Pod poniższym linkiem, można również obejrzeć film dotyczący kampanii, w którym Monika Jodłowska opowiada o początkach powstania kampanii: https://www.youtube.com/watch?v=jpeqD0I2YNE&t=43s